About the site

Portal Krajoznawczy powstał w ramach realizacji projektu „SZLAKI MAZOWSZA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 

Baza danych, na których oparty jest Geoportal, to efekt inwentaryzacji (digitalizacji) w terenie 3200 km szlaków pieszych PTTK i 1200 km rowerowych w woj. mazowieckim w roku 2014 oraz zgromadzenia danych oraz zdjęć wybranych 500 miejsc ciekawych krajoznawczo. Dane te zostały opracowane i udostepnione w formie Portalu Krajoznawczego oraz aplikacji Szlaki Mazowsza przy współpracy z firmą Amistad.

Zespół COTG PTTK dołożył wszelkich starań, aby prezentowane dane były kompletne i jak najlepszej jakości. Będziemy sukcesywnie (dwa razy w roku) wprowadzać wszelkie nowości i zmiany pojawiające się w sieci szlaków Mazowsza.

Mając na uwadze rozległość tej sieci i ciągłą jej ewolucję w terenie, zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystkie dane mogą być cały czas aktualne. W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość, a także liczymy na uwagi i komentarze użytkowników szlaków i portalu.


Uwagi, komentarze i pytania prosimy kierować na adres szlaki_mazowsze@cotg.pttk.pl

Zespół Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie


Get the app

Geoportal