O stronie

Drodzy Turyści!

Zapraszamy na Szlaki Mazowsza - na te w terenie i na ich cyfrową wersję.

Ta platforma szlakowa to jedyne miejsce w internecie, gdzie znajdziecie nie tylko praktycznie wszystkie szlaki województwa (ok. 10 000 km), ale także mapę turystyczną całego jego obszaru.

Na platformę szlakową składają się 3 przydatne każdemu turyście narzędzia, w różnorodny sposób pokazujące te same informacje o szlakach i najciekawszych atrakcjach turystycznych położonych w ich pobliżu:

  • Aplikacja mobilna - dzięki której już nigdy nie zgubicie szlaku, a w każdej chwili będziecie mogli sprawdzić jak daleko, ile kilometrów i czasu pozostało do celu oraz co ciekawego jest w pobliżu;
  • Mapa szlaków – to unikalny, nigdzie indziej niedostępny zestaw map, które, wraz z informacjami o szlakach i atrakcjach turystycznych, pozwolą Wam łatwo i przyjemnie na komputerze zaplanować wycieczkę po szlakach i poza nimi. Trasę można następnie bez problemu przenieść do aplikacji mobilnej i wykorzystać do nawigacji w terenie;
  • Portal krajoznawczy - w przystępny sposób prezentujący atrakcje turystyczno-krajoznawcze regionu, z opisami i zdjęciami.

Do każdego szlaku przyporządkowane zostały miejsca atrakcyjne turystycznie - wśród nich zabytki, miejsca ciekawe pod względem przyrodniczym, kulturalnym, rekreacyjnym, jak i inne obiekty atrakcyjne dla turysty.

 

W razie napotkania rozbieżności pomiędzy przebiegiem szlaku w terenie a tym pokazanym w aplikacji, będziemy bardzo wdzięczni za poinformowanie nas o tym za pomocą funkcji Znak nie tak? dostępnej w aplikacji i na mapie szlaków.

Przebiegi szlaków pieszych PTTK są aktualizowane na bieżąco. Za zgodność pokazanego w aplikacji przebiegu szlaku pieszego PTTK  z terenem odpowiada Oddział PTTK administrujący danym szlakiem.

Jedynie szlaki piesze są szlakami administrowanymi przez PTTK. PTTK nie odpowiada za stan szlaków turystycznych wytyczonych przez inne instytucje lub organizacje.

Aktualizacja mapy Compass - grudzień 2022 r.

 

Uwagi, komentarze i pytania prosimy przesyłać na adres: szlaki_mazowsze@cotg.pttk.pl

 

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK

 

Pobierz aplikację

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej na ten temat...