O stronie

Mapa oraz aktualna wersja aplikacji mobilnej SZLAKI MAZOWSZA są przedsięwzięciami współfinansowanymi ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Baza danych szlaków, na których oparty jest portal, to efekt inwentaryzacji (digitalizacji) w terenie 4000 km szlaków pieszych PTTK i 4800 km rowerowych w woj. mazowieckim w latach 2014-2018 oraz zgromadzenia danych i zdjęć 600 wybranych miejsc ciekawych krajoznawczo (POI).  

Aktualizacja danych dotyczących szlaków oraz kolejne prace inwentaryzacyjne są przedsięwzięciami współfinansowanymi ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Portal Krajoznawczy, Geoportal oraz aplikacja mobilna powstały w ramach realizacji projektu SZLAKI MAZOWSZA współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Mazowieckiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Dane dotyczące szlaków zostały opracowane i udostępnione w formie Mapy, Portalu Krajoznawczego oraz aplikacji Szlaki Mazowsza przy współpracy z firmą Amistad.

Zespół COTG PTTK dołożył wszelkich starań, aby prezentowane dane były kompletne i jak najlepszej jakości. Sukcesywnie wprowadzamy wszelkie nowości i zmiany pojawiające się w sieci szlaków Mazowsza.

Mając na uwadze rozległość tej sieci i ciągłą jej ewolucję w terenie, zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystkie dane mogą być cały czas aktualne. W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość, a także liczymy na uwagi i komentarze użytkowników szlaków i portalu.

 

Uwagi, komentarze i pytania prosimy kierować na adres szlaki_mazowsze@cotg.pttk.pl

Zespół Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie

 

Pobierz aplikację

Geoportal